top of page
bgImage

Par uzņēmumu

SIA "Latgales Ceļdaris", ceļu būves un rekonstrukcijas uzņēmums

2004. gada novembrī Daugavpils pilsētas domes rīkotajā izsolē AS "Panevežio Keliai" iegādājās SIA "Latgales Ceļdaris" un uzņēmuma darbības sākumā investēja uzņēmumā vairāk nekā 5 miljonus latu, kas ir ekvivalents 7,1 miljonam eiro.
AS "Panevežio Keliai" ir 45 gadu ilga darba pieredze ceļu būvniecības jomā, un tā ieņem stabilu vietu ceļu būves līderu skaitā.
 

AS "Panevežio Keliai" ir starptautisks konsorcijs ar meitas uzņēmumiem daudzās valstīs, ieskaitot Latviju (Rīgā – SIA "Union Asphalttehniks", Daugavpilī – SIA "Latgales Ceļdaris"), un akciju turētājs dažādos uzņēmumos Krievijā  (Kaļiņingradas rajonā – AS "Baltijas ceļi" un AS "Baltdormoststroi").
 

SIA "Latgales Ceļdaris" nodarbojas ar ceļu, ielu, dažādu laukumu būvi un rekonstrukciju.

Uzņēmumam pieder asfaltbetona rūpnīca, kur ražo visaugstākajām kvalitātes prasībām atbilstošus asfaltbetona maisījumus: AC 6 surf, AC 8 surf, AC 11 surf/bin/base, AC 16 surf/base/bin, AC 22 base, AC 32 base, SMA 11, SMA 11 45/80-55 (PMB), SMA 16. Pateicoties speciālām iekārtām un tehnoloģijām, tiek ražoti dažādu veidu asfaltbetona maisījumi ar atšķirīgu izturības pakāpi – ielām, ietvēm, sporta laukumiem u.c. Nepieciešamās asfalta maisījuma sastāvdaļas nosaka datorizēta iekārta, bet mūsdienīga ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorija nodrošina izejvielu un saražoto materiālu kvalitātes kontroli.

Visas SIA "Latgales Ceļdaris" ražošanas un ceļu būves iekārtas, kā arī ražošanas procesi ir sertificēti un atbilst ES normatīviem.

SIA "Latgales Ceļdaris" ir sertificēts šādās jomās:

- Kvalitātes vadības sistēmas standarts LVS EN ISO 9001;
- Vides vadības  sistēmas standarts LVS EN ISO 14001, atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes kritērijiem.

Sertifikācijas joma: AUTOCEĻU BŪVE UN REKONSTRUKCIJA, ASFALTBETONA RAŽOŠANA.

Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti un pieredzes bagāti darbinieki.

Sertifikāti un licences

Sertifikāti un licences 3.jpg
Sertifikāti un licences 4.jpg

Sadarbības partneri

bottom of page